Inner Banner
مقالات اسباب بازی

خرید اینترنتی عروسک

بسیاری از دختران و مادران امروزی کودکی خود را زمانی که با عروسک ها ساعت ها مشغول می شدند، به یاد دارند. خرید عروسک توسط پدر و مادرها برای کودکان امری متداول است اما در ورای بازی کودکان با این نوع اسباب بازی صدها دلیل وجود دارد. به مرور در بخش مجله پارسیان تویز به بررسی دلایل خرید عروسک برای کودکان خواهیم پرداخت تا بدانیم خرید عروسک و بازی کودکانه فرزندان شما چه تاثیراتی در رشد و تفکر آتی آنها خواهد گذاشت. اینبار به معرفی انواع عروسک ها و روش های خرید آنها خواهیم پرداخت.
خرید اینترنتی عروسک

چرا خرید اینترنتی عروسک؟

شاید شما هم ترجیح بدهید که با دختر دلبندتان به بازار رفته و به او اجازه بدهید با میل خود عروسکی را از میان هزاران کالای رنگارنگ فروشگاه ها انتخاب کند. حالا با شیوع ویروس کرونا بسیاری از ما فقط به خاطر برطرف کردن نیازهای ضروری به خارج از منزل می رویم و حتی برای ساعتی قدم زدن در طبیعت مجبور هستیم به جایی به دور از آدم ها پناه ببریم.
یکی از اقشاری که آسیب زیادی از پاندمی ویروس کرونا دید، مادران و کودکان بودند زیرا مجبور شدند به جای جست و خیز کردن در پارک ها و بازی با دوستان، در خانه های کوچک شهرها بمانند. حالا ما امکانی را فراهم کردیم تا بتوانید با خیالی آسوده عروسک های مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کرده و دیگر نگران سلامت خود و فرزندان نباشید. تا جایی که امکان داشته باشد ما ویژگی کالاها را به صورت دقیق بیان می کنیم تا از خرید خود اطمینان داشته باشید. در ضمن فراموش نکنید که با خرید و سفارش آنلاین عروسک در هزینه های حمل و نقل نیز صرفه جویی خواهید کرد. با گشت و گذار مجازی در میان کالاهای مختلف موجود در پارسیان تویز می توانید در کنار تمامی اعضای خانواده وسایل بازی کودکتان را انتخاب کرده و فرزندانتان را به سوی آینده ای خلاقانه تر سوق بدهید.
چرا خرید اینترنتی عروسک؟

خرید عروسک دخترانه

اگر قصد خرید کادو برای کودکان و آشنایان نزدیکان خود را دارید و در جستجوی خرید عروسک هستید باید بگوییم که در پارسیان تویز تمرکز بر روی فروش عروسک های دخترانه است و می توانید انواع عروسک های پولیشی یا سخنگو و به اصطلاح زنده را مشاهده و خریداری کنید اما برای پسر بچه های عزیز بخش فروش ربات و تفنگ را در نظر گرفتیم ت در این بخش ها خدمات غنی تری ارائه بدهیم.

قیمت عروسک

همانطور که می دانید قیمت عروسک به عواملی چون جنس، سایز، برندها و... بستگی دارد اما به دلیل آن که قیمت دقیق عروسک ها را متوجه شده و بدانید که با بودجه ای که در نظر گرفتید، می توانید چه عروسک هایی را خریداری کنید؛ ما در تمامی بخش ها فیلترهایی را تدارک دیدیم تا بتوانید عروسک ها را با قیمت هایی که مورد نظر دارید، مشاهده نمایید و یا فقط عروسک ها یا کالاهایی که با بودجه شما هماهنگی دارد را به کودک خود نشان بدهید. با توجه به تورم موجود در ایران و عدم نظارت صحیح به قیمت ها و اقتصاد مریض حاکم، نمی توانیم یک قیمت ثابت در این بخش برای انواع عروسک ها بیان کنیم، بنابراین لازم است از قسمت منو محصولاتی که به آنها علاقه مند هستید را گلچین کرده و قیمت دقیق هر یک را مشاهده کنید.
قیمت عروسک

فروش آنلاین عروسک باربی

عروسک باربی سالهاست که جای خود را در فروشگاه های ایرانی و خارجی پیدا کرده است. از این باب ما هم انواع عروسک های باربی را در سایزها و طرح های مختلف موجود کرده ایم و با کلیک روز واژه‌ی عروسک باربی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.
فروش آنلاین عروسک باربی

 
پرداخت در محل
پشتیبانی 24 ساعته
تضمین سلامت کالا
تجربه خرید خوب