Inner Banner
مقالات اسباب بازی

فروش موجودات زنده در اسباب بازی های لوکس تهران

عروسک های زنده

یک شرکت عروسک‌سازی در سال 2006 اقدام به توليد انبوه حيوانات ژنتيكي كرده است كه نمونه آنها در طبيعت وجود ندارد. اين موجود زنده در حالت خواب زمستاني در بسته‌بندي‌هاي مخصوص در فروشگاه‌هاي اين شركت عرضه مي‌شود. حيوان خانگي ساخته شده در شركت جن‌پتس مانند ديگر حيوانات دچار درد و رنج مي‌شود اما به گونه‌اي ساخته شده كه هنگام درد، سر و صداي نمي‌كند. عمر اين حيوان يك تا سه سال است و پس از خروج از بسته بندي و برخاستن از خواب زمستاني به سرعت با انسان و كودكان انس مي‌گيرد.‬‬‬

قسمت های مختلف بدن عروسک های زنده

شاید شما هم مانند من اگر برای نخستین بار این موجودات عجیب را از نزدیک ببینید، علاقه‌مند باشید که بدانید هر یک از اعضای بدن آن چه کارهایی انجام می‌دهد و به راستی این عروسک می‌تواند چه کارهایی انجام بدهد.
در تصویر زیر قسمت‌های مختلف این عروسک شماره‌گزاری شده که باهم با آنها آشنا می‌شویم.
عروسک های زنده
1- جن‌پت Genpet که لقب تنها دوست ژنتیکی مهندسی سازی شده کودکان را دارد، در چند تیپ شخصیتی مختلف به فروش می‌رسد.
2- امکان خرید جن‌پت‌ها در رنگ‌های مختلف وجود دارد زیرا بر اساس تیپ‌های شخصیتی که انتخاب می‌کنید، رنگ نیز تغییر خواهد کرد. بر اساس پژوهش‌های روانشناسی چند سال اخیر، برخی رفتارها می‌توانند بر روی رنگ پوست موجودات زنده تاثیر بگذارند؛ برای مثال کودکی که دوست دارد عروسک او پرخاشگر و سخت تر باشد به جای سبز کمرنگ باید نوع قرمز آن را خریداری کند.
3- هر بسته از این عروسک زنده دارای یک مانیتور قلب ارزان قیمت است. مانیتور قلب این موجودات دارای چراغی سبزرنگ هستند و بلندگو نیز دارند. ریزپردازهایی در بدن این موجودات کارگذاشته‌اند که داده‌ها را در یک نمودار و در مانیتوری ساده نمایش می‌دهد. چراغ‌های چشمک‌زن این محصول آن را برای کودکان جذاب تر می‌کند. تحقیقات نشان داده‌اند که حتی یک چراغ چشمک‌زن در عروسک‌ها آنها را برای کودکان جذاب می‌کند حالا تصور کنید که این عروسک‌های زنده دارای صفحه‌ای پر از چراغ‌های چشمک‌زن هستند.
4- مانیتورهای قلب جاسازی شده در عروسک‌های زنده هم کار جلب توجه را بر عهده دارند و هم آموزنده هستند. در مانیتور این عروسک‌‌ها به تقلید از تپش قلب‌های واقعی ساخته شده‌اند. درست است که وجود این مانیتورها امری ضروری نیست اما تلاش شده تا جایی که می‌شود چگونگی عمل آنها شبیه به یک موجود زنده باشد بنابراین خوب است که کودکان بتوانند چگونگی مدیریت بدن موجودات زنده را به صورت واقعی مشاهده کنند.
5- سیستم IV نیز از دیگر امکانات موجود در بدن عروسک‌های زنده است. این سیستم باعث می‌شود که عروسک‌های زنده تا زمانی که در ویترین فروشگاه‌ها هستند به خواب زمستانی بروند و آسیبی به آنها وارد نشود.
6- این اسباب‌بازی‌های زنده به طوری ساخته شده‌اند که تا هرزمانی که در بسته‌بندی باقی بمانند، سالم باشند.
به نظر شما داشتن چنین موجودی که شباهت زیادی به یک عروسک زنده دارد برای کودکان مفید است؟
شما حاضر هستید برای کودکان خود چنین عروسکی خریداری کنید؟
در صورت درخواست بالای شما عزیزان برای خرید این عروسک، در فروشگاه آنلاین پارسیان تویز فروش آنلاین آن آغاز خواهد شد، بنابراین لطفا در بخش نظرات، دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.
پرداخت در محل
پشتیبانی 24 ساعته
تضمین سلامت کالا
تجربه خرید خوب